Home - Usługi - Posadzki poliuretanowe

Posadzki poliuretanowe

Skontaktuj się z nami!

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług czy rozwiązań zapraszamy do kontaktu.

Posadzki poliuretanowe

Posadzka poliuretanowa zbudowana z pigmentowanej żywicy poliuretanowej, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej wg wzornika RAL. Wytrzymała mechanicznie sprawdzi się w zakładach przemysłowych gdzie ruch odbywa się przez 24 h, a posadzka narażona jest na uderzenia czy spękania. Odporna chemicznie posadzka stanowi barierę dla agresywnych substancji tworząc bezpieczne miejsca pracy np. w laboratoriach, przemyśle chemicznym.

Posadzka poliuretanowa jest stabilna UV – czynnik ten powoduje, że jest ona często projektowana na zewnątrz budynku np. loggie, parkingi zewnętrzne. Kolejną zaletą posadzek poliuretanowych jest ich elastyczność, cecha ta sprawdzi się na stropach gdzie istnieje ryzyko powstania pęknięć i zarysowań w betonie. Stopień antypoślizgowości i rodzaj wykończenia dostępny jak dla pozostałych posadzek żywicznych

153

Projekty ukończone

255

Klientów

1763

Pracowników

Kluczowe zalety

Podłogi poliuretanowe zaskarbiły sobie względy Inwestorów dzięki bezspoinowości i minimalizmowi. Posadzki elastyczne jakimi są poliuretany sprawdzą się również w przedszkolach, szpitalach, szkołach czy też powierzchniach biurowych. Są proste w utrzymaniu w czystości jak i późniejszej ich renowacji – lakierowanie żywicy poliuretanowej w dowolnym kolorze. Posadzki poliuretanowe to również element wykończenia małych powierzchni np. kuchni czy łazienek – z racji tego, że jest to posadzka wodoszczelna i nienasiąkliwa pozbędziemy się efektu brudnych lub mokrych fug. Należy wspomnieć, że podłoga z żywicy poliuretanowej znajdzie też swoje zastosowanie przy odpływach w kabinach prysznicowych.

Szeroka gama kolorystyczna

Duży wybór kolorystyki według wzronika RAL

Wytrzymała mechanicznie

Jest dobrą ochroną w miejscach, gdzie ruch odbywa się całodobowo.

Elastyczność

Sprawdzi się na stropach, gdzie istnieje ryzyko powstania pęknięć lub zarysowań