Home - Usługi - Posadzki antypoślizgowe

Posadzki antypoślizgowe

Skontaktuj się z nami!

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług czy rozwiązań zapraszamy do kontaktu.

Posadzki antypoślizgowe

Szorstkie wykończenie nawierzchni powinno być zastosowane wszędzie tam, gdzie może gromadzić się nadmiar wody lub w miejscach, gdzie występują pochyłości.

Posadzki antypoślizgowe stanowią nieodłączony element zakładów produkcji mokrej, klatek schodowych, okolic drzwi wejściowych, pralni, myjni, ramp oraz wjazdów do garażu. W ramach naszej codziennej pracy, wykonujemy podłogi o zróżnicowanej przyczepności, tak aby każdy mógł uzyskać rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

153

Projekty ukończone

255

Klientów

1763

Pracowników

Kluczowe zalety

Mając na uwadze najwyższe wymagania Klientów, w naszej codziennej pracy korzystamy z najnowszych technologii gwarantujących w pełni satysfakcjonujące właściwości oferowanych posadzek antypoślizgowych. Nasze produkty charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością oraz wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak chemikalia, czy uszkodzenia mechaniczne.

Decydując się na posadzki antypoślizgowe wykonywane przez naszych specjalistów, masz pewność, że uzyskasz niezawodne rozwiązanie na długie lata. Z uwagi na staranne wykonanie oraz przemyślany dobór materiałów, nasze nawierzchnie sprawdzają się znakomicie nawet w najcięższych warunkach eksploatacyjnych.

Odporna na temperaturę

od -35 stopni C do nawet +75 stopni C

Łatwe w czyszczeniu

Walor estetyczny

Nada całkowicie nowy, unikalny wygląd każdemu wnętrzu